Dlaczego warto oznaczać ścieżki w magazynie?

Magazyny to miejsca niezwykle ważne w każdej firmie. Dobrze jeżeli są one odpowiednio przygotowane do użytkowania. Wpływa to na komfort ich używania i oczywiście poziom bezpieczeństwa. W niemal każdym magazynie pojawiają się ścieżki. Czemu właściwie mają one służyć?

Po co ścieżki w magazynach?

Ich wyznaczenie przede wszystkim wpłynie pozytywnie na komfort i bezpieczeństwo. Dzięki temu, że ścieżka jest dobrze narysowana pracownicy używający urządzeń takich jak wózek widłowy doskonale wiedzą w jaki sposób się poruszać pomiędzy regałami i nie mają problemów z zachowaniem odpowiednich odległości od nich. Oznakowanie poziome w magazynie i wyznaczenie ścieżek w porządkuje cały ruch, który się w nim odbywa i sprawia, że praca jest znacznie sprawniejsza na terenie naszego zakładu.

Ścieżka spełnia wiele zadań. Przede wszystkim dzięki niej praca jest sprawniejsza, bezpieczniejsza i oczywiście znacznie wygodniejsza dla wszystkich pracowników. Wykonanie takich ścieżek to również wymóg, który powinien spełnić każdy przedsiębiorca posiadający duży magazyn.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s